شرایط و قوانین استفاده

۱. مشترک یا هر شخص دیگر که به نمایندگی از مشترک این تعهد نامه رابا عمل تائید، امضا می‌نماید، بدین وسیله اعلام می‌کند و متعهد می‌شود که دارای حقوق، اختیارات و اعتبار لازم برای اجرای مفاد این توافقنامه را دارا میباشد و هیچ‌ یک از حقوق ومزایای این توافقنامه را به شخص دیگر انتقال نخواهد داد. همچنین متعهد می‌شود که ۱۸ سال یا بیشتر سن دارد و یا وکیل قانونی وی این شرایط را دارد و به جانشینی وی این قرارداد را امضاء خواهد کرد و تضمین مینماید که تمام کارهایی را که انجام می‌دهد با علم بر اینکه بر منافع قانونی دیگران آسیب نمی‌زند و با منافع آنها در تضاد نیست انجام می‌دهد.

۲. مشترک متعهد میشود که با تغییراتی که ممکن است شرکت توسعه فن آوری اطلاعات نارگان هر از چندگاهی در این توافقنامه ایجاد کند موافقت نموده و محدودیتهایی را که پس از اعمال این تغییرات ایجاد می شود رعایت نماید. چنانچه مشترک در استفاده از محصولات و خدمات شرکت توسعه فن آوری اطلاعات نارگان انصراف دهد، هیچ وجهی از سوی شرکت توسعه فن آوری اطلاعات نارگان مسترد نمی گردد. مشترک می پذیرد که در صورت تمایل به قطع استفاده از خدمات شرکت توسعه فن آوری اطلاعات نارگان مسئول خواهد بود که این موضوع را به شرکت توسعه فن آوری اطلاعات نارگان اطلاع دهد.

۳. شرکت توسعه فن آوری اطلاعات نارگان برای برقراری هرگونه ارتباط با مشترک از اطلاعات ارائه شده توسط مشترک استفاده می نماید چنانچه اطلاعاتی که ارائه میدهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد و یا شرکت توسعه فن آوری اطلاعات نارگان شبهه مستدلی در مورد نادرست بودن، مبهم بودن، ناقص بودن و یا دقیق نبودن اطلاعت شما داشته باشد شرکت توسعه فن آوری اطلاعات نارگان به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشترک را قطع و پلن وی را مسدود نماید.

۴. مشترک متعهد می گردد که محرمانه بودن اطلاعات پلن و فرم قرارداد خود را حفظ نماید. مسئولیت تمامی عملیاتی که بوسیله پلن مشترک انجام گیرد به عهده خود مشترک است. چنانچه استفاده غیرمجاز و یا ناقض امنیت صورت بگیرد باید سریعا به شرکت توسعه فن آوری اطلاعات نارگان اطلاع داده شود. بدیهی است شرکت توسعه فن آوری اطلاعات نارگان هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان که بر اثر استفاده فرد دیگری از کلمه عبور و یا حساب مشترک و یا بدون اطلاع مشترک انجام شده نمی پذیرد. مشترک همچنین موافقت می نماید که مسئولیت خسارتهای وارده احتمالی به شرکت توسعه فن آوری اطلاعات نارگان یا دیگر مشترکین که در اثر استفاده افراد متفرقه از پلن یا کلمه عبور مشترک بوده به عهده مشترک میباشد. مشترک میبایست به دلایل امنیتی اطلاعات دسترسی به پلن و فرم قرارداد خود را در جای امن نگهداری نموده و در مورد عدم دسترسی دیگران به اطلاعات پلن، نام کاربری و کلمه عبور خود احتیاط نماید.

۵. مشترک موافقت می نماید که هیچگونه استفاده خلاف قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین جاری بین الملل انجام ندهد.

۶. چنانچه شرکت توسعه فن آوری اطلاعات نارگان به علت استفاده غیرقانونی مشترک از خدمات و محصولات و یا به دلیل ارسال هرزنامه (spam) و یا موارد غیر اخلاقی اطلاعات مشترک را حذف و اقدامات اصلاحی انجام دهد هیچگونه وجهی قابل استرداد به مشترک نخواهد بود.

۷. شرکت توسعه فن آوری اطلاعات نارگان حـق آشـکار ساختن هرگونه اطلاعات را برای اجرای قوانین، مقررات و بطور کلی روال قانونی و درخواست دستگاه های قضایی و دولتی، ضروری می داند و همچنین حق ویرایش، رد، ارسال یا حذف هرگونه موارد یا اطلاعات را به صورت کلی یا جزئی به صلاحدید شرکت توسعه فن آوری اطلاعات نارگان در هر زمان برای خود محفوظ می دارد. چنانچه استفاده مشترک از محصولات و خدمات منجر به اقدام و یا تهدید قانونی علیه شرکت توسعه فن آوری اطلاعات نارگان ، شرکتهای وابسته و یا شرکاء گردد، شرکت توسعه فن آوری اطلاعات نارگان مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتیجه این اقدامات به ادامه سرویس دهی به مشترک خود خاتمه دهد.

۸. شرکت توسعه فن آوری اطلاعات نارگان همه پلن ها را برای استفاده بیش از حد فضا و یا پهنای باند، مورد بررسی قرار می دهد و در صورت مشاهده استفاده بیش از میزان تعیین شده، بمنظور دریافت هزینه مازاد و یا قطع سرویس مشترک اقدام می نماید.

۹. چنانچه استفاده مشترک از محصولات و خدمات حاوی هرزنامه (spam) و یا موارد غیر اخلاقی باشد شرکت توسعه فن آوری اطلاعات نارگان مجاز به لغو سرویس مشترک خواهد بود. اعمال غیراخلاقی عبارتند از اعمالی که جهت افترا زدن، آسیب زدن، سوء استفاده، تهدید، بدگویی و

۱۰. آزار اشخاص ثالث طراحی شده اند، اعمالی که مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و بین الملل می باشند، اعمالی که جهت تشویق دیگران به رفتارهای غیرقانونی از قبیل استفاده غیراخلاقی از تصاویر کودکان و ... طراحی شده اند. اعمالی که حریم شخص ثالث و یا یک نژاد یا ادیان و مقدسات را مورد تعارض قرار می دهند. فعالیتهایی که جهت جعل هویت شخص ثالث، وارد شدن به رایانه و یا شبکه دیگران به طور غیرمجاز (هک کردن)، انتشار ویروسهای اینترنتی و اعمال تخریب دیگران طراحی شده اند و یا فعالیتهایی که به هرصورت منجر به آزار کودکان گردد. بدیهی است اعمال غیراخلاقی تنها به موارد فوق محدود نمی گردد.

۱۱. شرکت توسعه فن آوری اطلاعات نارگان به محض مشاهده ارسال هرزنامه (spam) از یک پلن و یا تشخیص مرتبط بودن آن پلن با ارسال هرزنامه ها ویا نامه های ناخواسته (Bulk Mail ) آن پلن را مسدود خواهد کرد و علاوه بر این، مشترک متعهد به پرداخت کل مبلغ خسارت تعیین شده پس از برآورد خسارات وارد شده به شرکت توسعه فن آوری اطلاعات نارگان میباشد. مشترک تائید می کند که مفاد سیاست نامه عدم ارسال هرزنامه شرکت توسعه فن آوری اطلاعات نارگان را مطالعه و درک نموده و رعایت کردن آنها را پذیرفته است. این شرایط برای استفاده از تمامی خدمات و محصولات قابل اجراست.

۱۲. بخشهای این قراداد تفکیک‌پذیر میباشند. در صورتی که بخشی از این قرارداد نامعتبر یا غیر اجرایی باشد آن بخش با استناد به قانون و به نزدیکترین شکل به متن اصلی تفسیر می‌گردد و سایر قسمتها و شرایط توافقنامه به طور کامل لازم‌الاجرا هستند.

۱۳. کلیه ابلاغها و اعلانات شرکت توسعه فن آوری اطلاعات نارگان ( به‌جز موارد نقض توافقنامه) در وب‌سایت اعلام خواهند شد. اخطارهای مربوط به نقض قرارداد به پست الکترونیک و یا آدرس پستی مشترک ارسال می‌شوند.

۱۴. کلیه هزینه ها بلافاصله در هنگام ارائه خدمات و محصولات پرداخت می شوند و غیر قابل بازگشت می باشند مگر اینکه به نوعی صریحا ذکر شده باشد، حتی اگر خدمات مشترک قبل از مدت زمان تعیین شده به حال تعلیق درآید، قطع و یا واگذار گردد.

۱۵. شرکت توسعه فن آوری اطلاعات نارگان همه تلاش خود را برای پایدار نگه‌داشتن خدمات و محصولات انجام می‌دهد با این همه مشکلات تفکیکی خاص و سایر عوامل خارج از کنترل شرکت توسعه فن آوری اطلاعات نارگان از قبیل وضع قوانین و مقررات ، تحریم های احتمالی ، جنگ ، اعتصاب ، اغتشاش عمومی ، صاعقه ، آتش سوزی ، زلزله ، سیل ، اثرات موضعی خورشید بر روی ماهواره ، محدودیت صادرات و واردات ، محدودیت صادرات تبادل ارزی با خارج از کشور و دستورالعمل های دولتی منجر به وقفه در سرویس‌دهی شرکت توسعه فن آوری اطلاعات نارگان گردند و به گونه ای که انجام تعهدات و خدمات این قرارداد را با مشکل مواجه کند ‚ مسولیتی متوجه شرکت توسعه فن آوری اطلاعات نارگان نخواهد بود و مشترک تنها می تواند فسخ اشتراک خود را از شرکت توسعه فن آوری اطلاعات نارگان تقاضا کند .

۱۶. در صورتیکه شما سفارش سرویس دامنه (ویا به همراه سرویس فضای وب) برای ما ارسال یا اقدام به پرداخت آنلاین و یا وجه خود را از طریق واریز و یا هر نحوی پرداخت نمودید و پس از سفارش متوجه شویم که دامنه شما قبلا ثبت شده است (حتی اگر ساعتی پیش ثبت شده باشد) ما هیچ تعهدی در رابطه با اینکه این دامنه ثبت شده است را نداریم . و ایمیل ها و اطلاعاتی که مبنی بر تایید واریز مبلغ واریزی شما و یا فاکتور نیز برای شما ارسال شده باشد باطل میشوند و از درجه اعتبار ساقط میگردند .